> Bona Electa s.r.o. - dražební a realitní společnost - Všechny nabídky
banner2 banner2 banner2 banner1 banner2 banner2 banner2

BONA ELECTA s.r.o.

  • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
  • provádění veřejných dražeb dobrovolných
  • řešení exekucí
  • tržní ocenění nemovitostí
  • výkup nemovitostí
  • poradenství

Všechny nabídky


Rodinný dům 3+1 po rekonstrukci, Slovensko

Papradno

Cena:  47 000 EUR     Sleva 


Nabízíme exkluzívně prodej samostatně stojícího rodinného domu dispozičně 3+1 ve střediskové obci Papradno, vzdálené od okresního města Povážské Bystrice asi 15 km.

Jedná se původně o dřevěnici, která byla v létech 2011 - 2014 kompletně rekonstruována. V tomto období byla k domu vybudována zděná část, ve které se v současné době nachází kuchyně a koupelna s WC. V celém domě byla vyměněna původní okna za plastová včetně vstupních dveří. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi, voda a odpady v plastu.

V kuchyni byla zhotovena nová kuchyňská linka na míru s elektrickým sporákem a horkovzdušnou troubou. V koupelně je nová rohová vana, nové keramické obklady a dlažba, koupelnový nábytek se zrcadlem, WC a bojler na ohřev teplé vody. V rámci této rekonstrukce byla v podkrovních prostorách vybudována ložnice se vstupem francouzským oknem na malou terasu, za kterou byla plánovaná zimní zahrada, která nebyla dokončena.

V původní dřevěné části se nachází vstupní chodba, obývací pokoj a pokoj s krbovými kamny, která slouží k vytápění celého domu s rozvody do radiátorů. Ve všech místnostech byla položena plovoucí podlaha. Střecha domu je sedlová, střešní krytinou je pozinkovaný plech. Dřevěná část je ošetřena proti škůdcům a celý dům je zateplen s novou omyvatelnou fasádou.

Není podsklepen. Je napojen na obecní kanalizaci, má vlastní studnu, přípojka plynu se nachází na hranici pozemku. Do domu je dovedena telefonní linka a internet. Za domem se nachází kůlna na dřevo. Zastavěná plocha a nádvoří domu je 197 m2. Obytná plocha 90 m2. Pozemek je oplocen.

Jedná se o lokalitu s vynikající občanskou vybaveností a dostupností všech služeb (škola, školka, zdravotní středisko, lékárna, zubař, potraviny, smíšené zboží, je zde velké letní a zimní sportovní vyžití. Velmi nízké měsíční náklady - elektřina 20 €/měsíc, vodné - vlastní zdroj, stočné 5 €/rok (paušál)


Makléř: Alena Hefková  email:hefkova@bonaelecta.cz   tel: +420 734 836 618Podrobnosti:


Číslo zakázky: BE15079  
Papradno
 
Budova: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Typ domu: Patrový
 
Plocha užitná: 90 m2
Plocha pozemku: 195 m2
 
 
Zdroj vody - Dálkový vodovod
Rozvod topení - Lokální tuhá paliva
Typ odpadu - Veřejná kanalizace
Telekomunikace - Telefon
Telekomunikace - Internet
Elektřina - 230V
 

Energetická náročnost budovy:


Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
 
 
Podle vyhlášky: Nedefinováno
Tisk reality

zpět