Prodej bytu 2+1

Ke Koryčce, Kopřivnice
2 500 000 Kč
ID zakázky: BE24033
+ provize RK
Včetně právního servisu
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, který se nachází v prvním nadzemním podlaží tří podlažního bytového domu v klidné části Kopřivnice na ulici Ke Koryčce. Tento prostorný byt o celkové podlahové ploše 60,9 m² je ideální volbou pro rodinu či jednotlivce, kteří hledají pohodlné a praktické bydlení v příjemné lokalitě. Bytová jednotka se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny s vanou, samostatné toalety a chodbou s vestavěnými skříněmi, která poskytuje dostatek úložného prostoru, což ocení každá domácnost.

Byt prošel několika etapami rekonstrukcí, které přispěly k jeho modernizaci a zvýšení komfortu bydlení. V roce 2010 byla provedena rekonstrukce kuchyně, koupelny a toalety. Další rekonstrukce proběhla v roce 2016, kdy byl renovován obývací pokoj a chodba. Díky těmto úpravám byt působí moderně a svěže, a je připraven k nastěhování.

K bytu náleží dva sklepy, dále je k dispozici kočárkárna, kolárna a sušárna, což je velkou výhodou především pro rodiny s dětmi. Náklady na bydlení pro 3 osoby činí 3.000 Kč měsíčně + energie. Díky vytápění a ohřevu vody plynovým kotlem jsou provozní náklady nízké, což přispívá k celkově ekonomickému bydlení.

Byt se nachází ve výhodné lokalitě v Kopřivnici, která nabízí veškerou občanskou vybavenost v blízkosti. V okolí najdete školy, školky, obchody, zdravotnická zařízení a další služby. Dopravní dostupnost je také velmi dobrá, ať už preferujete cestování autem nebo veřejnou dopravou.

Prodej podléhá schválení Opatrovnického soudu – okresního soudu v Novém Jičíně.

Lokalita

Ke Koryčce, Kopřivnice

Detaily prodeje

Stavba

Plocha

Energetická náročnost

Podlaží

Vybavení

Bona Electa s.r.o

©2024 BonaElecta.cz