Pronájem bytu 4+kk

Frýdek – Místek, Panské Nové Dvory
20 163 Kč
+ kauce 2 nájmy + provize 1 nájem/měsíc
ID zakázky: BE24030
Včetně právního servisu
Nabízíme k pronájmu novostavbu bytové jednotky o dispozici 4+kk. Byt se nachází v druhém nadzemním podlaží novostavby bytového domu v obci Frýdek-Místek, v klidné části Panské Nové Dvory. Podlahová plocha bytu činí 90,30 m². Byt je ideální pro pracující pár nebo rodinu.

Bytová jednotka disponuje vybavenou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, mezi které patří indukční varná deska, elektrická trouba, digestoř a lednice. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, díky tomu působí světlým a vzdušným dojmem.

Do bytu vstupujeme prostornou chodbou. Po pravé straně chodby se nacházejí tři samostatné útulné pokoje, které mohou sloužit jako ložnice a dětský pokoj nebo pracovna. Po levé straně se nachází samostatná toaleta a zděná koupelna s vanou, což zajišťuje maximální komfort pro obyvatele bytu.

Dům je napojen na všechny potřebné inženýrské sítě – elektřinu, plyn, vodovod a kanalizaci. Nachází se v okrajové části města na konci slepé ulice, což zajišťuje minimální provoz a vyšší míru soukromí. Přesto je centrum města snadno dostupné, což umožňuje pohodlný přístup k veškerým městským službám.

Cena pronájmu činí 20 163,-Kč měsíčně, k čemuž je třeba připočítat náklady na energie. Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů a provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem.

Tento byt nabízí klidné a komfortní bydlení v blízkosti centra Frýdku-Místku, a je proto ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení v příjemném prostředí. Pokud máte zájem o více informací nebo si přejete sjednat prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Lokalita

Frýdek - Místek, Panské Nové Dvory

Detaily prodeje

Stavba

Plocha

Energetická náročnost

Podlaží

Vybavení

Bona Electa s.r.o

©2024 BonaElecta.cz